Nejnovější recenze ze sekce Hry pro Xbox One

Rocket League

Ověřený zákazník Herní svět Armando

Přidáno: 23. září 2018

Zakoupeno v Herní svět

Ano hra dobrá, je s tím zábava

Ověřený zákazník FakaHeda Michal

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v FakaHeda

• Super

Shadow of the Tomb Raider (Steelbook Edition)

Shadow of the Tomb Raider (Steelbook Edition)

Ověřený zákazník JRC Czech marketka238

Přidáno: 19. září 2018

Zakoupeno v JRC Czech

Nejlepší hra ,nádherně propracované a detaily jsou super. Doporučuji na 100%

Mafia 3

Mafia 3

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

• Je to hra

Shadow of the Tomb Raider (Croft Edition)

Shadow of the Tomb Raider (Croft Edition)

Ověřený zákazník JRC Czech Ověřený zákazník

Zakoupeno v JRC Czech

• super hra

Ověřený zákazník Konzole a hry Fcuk

Zakoupeno v Konzole a hry

• Grafické zpracování a děj hry
  • Hráč si po pár misích zvykne na stejné chování nepřátel a podobné mise.

Hodnotím 80%

V-Rally 4

V-Rally 4

Pařanský ráj Pařanský ráj

Přidáno: 13. září 2018

(naposledy upraveno 14. září 2018)

• místy moc hezká grafika
  • zábavné závody čtyřkolek a jízda do/z kopce
  • split-screen bez omezení
  • kariérní režim
  • ne všechny lokace jsou tak pěkné
  • chybí manuální volba času a počasí
  • absence realismu v destrukčním modelu a jízdě

Před 16 lety vyšel poslední díl závodní série V-Rally. Nejslavnější a nejúspěšnější byl díl druhý, který kraloval i na tehdejší poslední konzoli od Segy - Dreamcast. Teď je tu konečně díl nový, který byl svěřen zkušenému francouzskému vývojářskému týmu Kylotonn Entertainment vystupující pod zkratkou KT Racing.

Tato série nikdy nesměřovala k reálné simulaci, čehož se drží i čtvrtý díl, ale potěší alespoň s jeho náznaky. O tom, že se jedná převážně o arkádové závodění hovoří již dávný fakt, že první díl této série se v severní americe dokonce prodával pod názvem Need for Speed: V-Rally pro první PlayStation. Hráče potěší, že aktuální čtyřka vychází na hodně platforem, nejenom pro konzoli PlayStation 4 a Xbox One, ale koncem září i pro PC a ještě později i Nintendo Switch.

Hru jsem testoval sám a již hned ze začátku jsem si uvědomil, že tady mi ten minimálně druhý spoluhráč hodně chybí. Hra totiž kromě kampaně totiž obsahuje v sekci Quick Game pět herních režimů (Rally, V-Rally Cross, Hillclimb, Buggy a Extreme-Khana) a některé mapy v nich jsou bez počítačových oponentů, jedná se totiž o testovací jízdy. Co je na tom skvělé je ale fakt, že všechny tyto režimy včetně těch testovacích, lze hrát ve split-screenu se svým kamarádem na jedné obrazovce. V některých režimech je aplikovaná i destrukce vozidla.

Hra podporuje i online multiplayer až pro 8 hráčů. Je zde i V-Rally Mode, což je režim kariéry. Přijímáte zde kontrakty, najímáte i lidi - specialisty, kteří vám dělají výzkum, díky kterému si potom vylepšíte součástky do auta. Za všechno zde musíte platit, ale závodíte za peníze a za ty si potom něco koupíte, třeba nové auto.

Můžete si vybrat z 11 lokací - prostředí, které představují různé státy naší zeměkoule, ale některé jsou dostupné jen pro určitý režim. Máte tu např. USA, Kanadu, Čínu, Rumunsko, Jižní Afriku apod. Dále si potom volíte délku tratě (od 3 do 16 km) a přenastavené počasí s danou hodinou např. déšť v 8 hodin ráno.

Možnosti nastavení obtížnosti jsou v této hře dvojí: nastavení jízdného modelu zapnutím či vypnutím ABS, TCS, spojky či převodovky (automatická, nebo manuální) a pokud hrajete proti počítačovým závodníkům i jejich obtížnosti tzv. Al Level, který se zde nastavuje v procentech a zcela plynule od 0 Easy až po 100% Hard. S vypnutými asistencemi a na nejtěžší obtížnost je zde ale pořád cítit arkáda.

Aut je tu poměrně dost a potěší zde i česká Škoda Fabia R5, či auto Mr. Beana Mini Cooper S. Grafika je průměrná, místy hezká a realistická, místy zas tak moc ne, tedy asi trošičku nevyvážená, ale některé lokace jsou opravdu pěkné. Asi nejhezčí je to při západu slunce v dešti, někde v přírodě, kdy jsou vidět na vozovce louže a stékání vody po kapotě.

Hru jsem si užil a nejvíc mě bavila ultrarychlá jízda elektrických speciálů do kopce a závody čtyřkolek.

V-Rally 4 není nejlepší rally hrou, ani si na to nehraje. Ne všechny režimy jsou zábavné, ale některé potěší. Celkově si myslím, že vás hra nezklame, ale počítejte s tím, že je to hlavně arkáda se simulací simulace :)

Pokud se chcete dozvědět o této hře více, zejména to, zda by vás opravdu bavila, podívejte se na můj tříhodinový gameplay otvírák, kde jsem ji podrobně s diváky prozkoumal. Online multiplayer a split-screen režim otestuji příště ;-)

Přidáno: 4. září 2018

Jeto super doporučuji

Destiny 2

Destiny 2

Ověřený zákazník Herní svět Honza

Přidáno: 3. září 2018

Zakoupeno v Herní svět

• Super hra která zábaví na par set hodin upozorňuji s kamarádi sám to nehrajte
  • Cena DLC snad nejdražší co jsem viděl

Ověřený zákazník Kuma.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. září 2018

Zakoupeno v Kuma.cz

• Kvalita
  • Polský obal, ale na hru to nemá vliv

Worms W.M.D

• solo je to nuda

Expitch Expitch

• Grafika
  • Single player

Hru jako single player hodnotím opravdu jako vyhozené peníze. Hra vás vtáhne první misí do neskutečné řežby a tím to končí. Další mise kde řídíte tank je vic než nudná. Následuje mise s letadlem, která konečně je zábavná a vy čekáte zbytek hry takový. Dostanete se do Itálie a to je opravdu na smazání. Hra si hraje na autentičnost a proto běhat v ritířském brnění do kopce sprintem, no to mě pos... Pak se dostanete na příběh Runner. Asi nejzábavnější příběh vůbec. Nadávky, střílení, řežba. Konečně něco. A pak pátý příběh. Jako ten Assasin a Metal Gear Solid v jednom příběhu, to bylo co? Otravna arabská hudba kam se hnete. Ničit tank zbraní z první světové, taky parada. A tu otravnou ženskou měl bodnout a ne se s ní vykecávat. Ještě že mám tu hru v rámci EA Acces, jinak bych byl hodně naštvaný. Multiplayer mě nebavi.

Forza Horizon 2

Forza Horizon 2

• Zábava na dlouhé hodiny

Assassins Creed: Syndicate (The Rooks Edition)

Assassins Creed: Syndicate (The Rooks Edition)

Ověřený zákazník GameExpres.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. srpna 2018

Zakoupeno v GameExpres.cz

• Krásné a bohaté balení za super cenu

Hra ve speciální edici, se soundtrackem, artbookem a mapou Londýna.
Zajímavě s otevírá, děkuji :)

DOOM

DOOM

Ověřený zákazník Herní svět Panjenc

Přidáno: 28. srpna 2018

Zakoupeno v Herní svět

Když jsem si v tomto obchodě kupoval Hru DOOM.
Tak jsem čekal týden, než mi to česká pošta doručila.
To co my přišlo jsem ani trochu nečekal.
Balení nebylo kompletní a navíc obal té hry byl masivně poničen. DVD té hry bylo poškrábané a málem to nešlo ani spustit.
Ale musím říct, že ta 300 Kč to stojí. Hru v takové kvalitě bych dal bezdomovci, a on by mi poděkoval, za ,,nádherný´´ dárek.
Ale na druhou stranu musím říct že jsem o všem věděl:
že to předaly poště atd..

LEGO Worlds

LEGO Worlds

jan schneider jan schneider

Přidáno: 27. srpna 2018

• je to nejlepši hra na světe

nejlepší

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník