Agatha Christie - Murder on the Orient Express (Deluxe Edition)

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
logické

Parametry produktu

Žánr
logické

Popis produktu

Dobrodružná hra Murder on the Orient Express, zasazená do roku 2023, oživuje klasický detektivní román Agathy Christie způsobem, který překvapí i její nejvěrnější fanoušky. Díky zcela novým prvkům přidaným k původnímu příběhu tak budete moct prožít tuto slavnou detektivní záhadu a její napínavé vyšetřování jako nikdy předtím.  

Během cesty legendárním vlakem se proslulý soukromý detektiv Hercule Poirot snaží vyřešit vraždu, ke které ve vlaku došlo, obklopen skupinou jedinečných postav, z nichž každá skrývá vlastní tajemství, které by mohlo objasnit její motiv ke spáchání takového činu. Vyřešit tuto záhadu proto nebude pro Poirota snadné. S nečekanými zvraty na každém kroku bude muset použít veškerý svůj důvtip i svoje nedostižné detektivní schopnosti, aby úspěšně rozluštil nalezené stopy a poskládal dohromady všechny střípky události.  

Ať už jste fanoušky kultovní klasiky Agathy Christie, milovníky záhadných vražd, nebo jen hledáte napínavé dobrodružství, tento nový příběh vám dozajista učaruje. Nastupte tedy na palubu Orient expresu a vydejte se na cestu!

Deluxe Edition obsahuje navíc: - 48stránkový tištěný artbook - digitální soundtrack - knižní záložku v podobě jízdenky na Orient expres  

Věrná a zároveň rozšířená adaptace: Hra je věrnou, ale zároveň rozšířenou adaptací původního příběhu, do kterého byla přidána nová postava Joanny Locke. S ní můžete během hratelných vzpomínkových pasáží pravidelně opouštět prostředí vlaku.  

Ztělesněte slavného detektiva Hercula Poirota: Nahlédněte do hlavy Hercula Poirota a vyvozujte závěry s využitím jeho myšlenkových map, rozšiřujících hru o další rozměr. Těšit se můžete i na spoustu hádanek souvisejících s manipulací s objekty, rozesetých napříč všemi kapitolami.  

Bohaté dobrodružství se silnými zvraty: Připravte se na zásadní dějové zvraty, které vás udrží v napětí až do samého konce. Román Vražda v Orient expresu je proslulý tím, že nabízí jeden z nejlepších dějových zvratů v literární historii, a tato hra není výjimkou. Tentokrát se však příběh odehrává v roce 2023 a vy tak povedete vyšetřování ve zcela novém světle.  

Brilantní detektivní dobrodružná hra: Vžijte se do rolí Poirota a Joanny, řešte hádanky a vyvozujte závěry ve snaze odhalit neúprosnou pravdu o vraždě. Z pohledu třetí osoby prohledávejte herní prostředí, konverzujte s postavami a při tom pátrejte po stopách a konfrontujte podezřelé.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.