Watch Dogs 2

Skladem • Více variant89 Kč88 % • 3 237 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta69 Kč106 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 379 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 121 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Žánr
akční
Doporučený věk
Speciální edice
Deluxe Edition
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v FakaHeda

Kupoval jsem pro syna, na nic si nestěžoval takže asi dobrý.

• , zakoupeno v Herní svět

Speciální edice
Deluxe Edition
Rok vydání
2016

Watch Dogs 2 nás zavede do San Francisca blízké budoucnosti s novým hlavním hrdinou a pokročilými způsoby hackování. Marcus Holloway je brilantní hacker, který se přidá k tajné hackerské skupině Dedsec, která hodlá vypnout bezpečností systém ctOS 2.0, aby zkorumpovaná vláda nemohla sledovat a kontrolovat utlačované občany.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FakaHeda

Kupoval jsem pro syna, na nic si nestěžoval takže asi dobrý.

• , zakoupeno v Herní svět

• Zábavný příběh
    • Vtipné dialogy
    • Zábavné herní mechaniky
    • Vtipné narážky na filmy,serialy,lokace atd. v celem herním světě
    • Příliš mnoho hipstrů

• +
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v JRC Czech

• Pěkná grafika
    • Různorodé možnosti
    • Originalita
    • Krátký příběh
    • Hlavni postava

Po dohráni prvního dílu bylo pokračování zařazeno na seznam her, které si chci zahrát. S hrou jsem byl spokojen, nutno však podotknout, že jsem očekával víc. Nedokáži říct přesně proč, netvrdím ze je to špatná hra, rozhodně jsem se u ní bavil, ale první dil mi přišel originálnější byť díl druhý nabízí nespočet vylepšení a inovací. Příběh by se dal označit za klišé, hlavní hrdina mi nijak výrazně k srdci nepřirostl, ba dokonce mne chvílemi lehce iritoval, ale to je čistě muj subjektivní pohled. Otevřený svět je opravdu obrovský a jeho důkladné prozkoumání zabere několik hodin, toto se tvůrcům opravdu povedlo, současně i vylepšení v podobě rozsáhlejších možností hackování hodnotím kladně. I přes poměrně krátký hlavni příběh je zde velké množství postranních úkolů a misí, cili kompletní dohrání zabaví na spoustu hodin. Dlužno však dodat, že postranní mise jsou často velmi podobné ba přímo stejné a tak alespoň já jsem celou hru na 100% nedohrál. Fyzika chování vozidel a řízení celkově je velmi arkádové. Co však musím vyzdvihnout je grafika hry, která je dle mého nazoru velice povedená a do detailu propracovaná. Celkově tedy i přes výše popsané nedostatky hru doporučuji, série je svým nápadem velice originální a občas je u hry nutné zapojit hlavu, což se mi libilo.

• , zakoupeno v JRC Czech

-dobrá hra

• , zakoupeno v Kuma.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v Originalky.cz

Jedná se o dárek, ještě nepoužito.

• , zakoupeno v CZC.cz

• hra je velmi dobrá

• super grafika

dobrá hra vynikajcí

• Velmi sympatický hlavní protagonista (Marcus)
    • Propracované a detailní San Francisco
    • Hratelnost na jedničku
    • Zábavné a neopakující se mise
    • Příběh který má postavy, které se zapamatují

Watch Dogs 2 = překvapení roku 2016