The Witcher 3: Wild Hunt Complete

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

 

O hře

The Witcher 3: Wild Hunt v nové edici – RPG hra vyvinutá s cílem využít výhod nejvýkonnějšího herního hardwaru. Nová generace hry bude obsahovat celou řadu vizuálních a technických vylepšení – včetně sledování paprsků a rychlejšího načítání v základní hře, v obou rozšířeních a v celém extra obsahu. The Witcher 3: Wild Hunt, vítěz více než 800 ocenění, včetně 250 ocenění Hra roku, je RPG hra odehrávající se ve fantastickém otevřeném světě plném dobrodružství, nebezpečí a záhad. Jako profesionální zabiják příšer Geralt z Rivie se hráči musí vydat hledat Dítě proroctví - mocnou entitu, která může poslat svět spirálovitě do záhuby. Na cestě se zaklínač ocitne nejen před mocnými nepřáteli, ale také s těžkými rozhodnutími, jejichž důsledky se budou nést v celém epickém příběhu hry. The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition pro next-gen přichází se základní hrou, jakož is každým dalším vydaným obsahem. To zahrnuje obě příběhová rozšíření, Hearts of Stone a Blood and Wine, jakož i všech 16 bezplatných DLC. Kompletní edice nabízí celkem více než 150 hodin hraní.

Klíčové vlastnosti

Gigantický otevřený svět, který můžete prozkoumat Navštivte luxusní a zkorumpované město Novigrad, čelte mrazivému chladu větrem ošlehaných ostrovů Skellige a postavte se temným silám, které se toulají opuštěným a zpustošeným územím nikoho. Plujte po otevřených mořích, potápějte se při hledání dávno ztracených artefaktů nebo cválejte se svým koněm do boje - Svět Zaklínače láká k prozkoumání.

Bezkonkurenční románový příběh, který zahrnuje více než 150 hodin hraní S více než 100 hodinami hraní základních a vedlejších rolí a více než 50 hodinami dodatečného obsahu, The Witcher III: Wild hunt kombinuje intenzivní, dějem řízenou přitažlivost tradičních RPG her se svobodu výběru mohou nabídnout pouze hry s otevřeným světem. Dělejte rozhodnutí a čelte jejich důsledkům, abyste odemkli konce přizpůsobené tomu, jak hrajete.

Trailer

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.