Recenze The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)

Ověřené recenze The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)

Ověřený zákazník Gamershouse.cz

romishek

Přidáno: 6. listopadu 2018

Zakoupeno v Gamershouse.cz

• super hra i když náročnější
  • pouze v angličtině bez českých titulků

Ověřený zákazník Kuma.cz

Přidáno: 12. srpna 2018

Zakoupeno v Kuma.cz

• Hra na zbytek života

www.kuma.cz

Přidáno: 9. listopadu 2016

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition - Recenze

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition je vyleštěnou a výborně dochucenou verzí hry, která ovládla srdce fanoušků rpg a fantasy před lety. Tento upravený recept tak k dobře vytvořené hře přidává líbivější grafické zpracování, řádnou dávku obsahu díky přiloženým datadiskům a hlavně podporu herních modifikacích. Najdou se zde drobné chybičky, ale žádné vážnější vady na kráse. Pokud jste tento titul před tím nehráli, tak tento remaster vřele doporučuji. Pokud jste hru hráli a chcete si váš zážitek zopakovat v hezčím provedení, pak krok vedle rozhodně neučiníte.

Celá recenze na www.kuma.cz

www.ddworld.cz

Přidáno: 8. listopadu 2016

Skyrim: Special Edition –TEST výkonu GPU a CPU a co přináší a nepřináší proti starému? - DDWorld.cz

Ano, SKYRIM je zpět v nové verzi SKYRIM: Special Edition! 5 let stará hra se dočkala výrazného technického vylepšení a i letos převálcuje většinu produkce :). Co nová verze přináší a jak nám šlape na našich konzolích a PC? Všechno jsme pro vás otestovali a přihodili jsme pár informací o módech ....

Celá recenze na www.ddworld.cz