Recenze Shadow of the Tomb Raider

Ověřené recenze Shadow of the Tomb Raider

www.alza.cz

Přidáno: 10. listopadu 2018

Shadow of the Tomb Raider (RECENZE a NOVINKY)

Poslední dobrodružství Lary Croft na naše disky dorazilo relativně nedávno, mladá archeoložka ale nezahálí a po hlavě se vrhá do dalších akcí. Vydavatel Square Enix totiž oznámil plány pro budoucí DLC, které naznačují, že se Shadow of the Tomb Raider ještě zdaleka nemá k odchodu. Více v našem updatu.

Celá recenze na www.alza.cz

www.hardquest.cz

Přidáno: 27. září 2018

Shadow of the Tomb Raider – Recenze – HardQuest.cz

Shadow of the Tomb Raider nám uzavírá příběh mladé Lary Croft, ze které se již stala ta neohrožená dobrodružka, kterou známe ze starších sérií. Opět jsme se dočkali výtečně napsaného příběhu, jemuž nechybí ani napětí ani zvraty, nehledě na dobře napsané charaktery. Dojem ze hry možná trochu kazí akční pasáže, a to hlavně tím, že z Lary je zde až moc velký stroj na zabíjení. Zbytek chemie ve hře funguje na výbornou, ale nečekejte žádnou výraznější revoluci. Jestli se vám předchozí díly líbily, tak vlastně nemáte nad čím váhat.

Celá recenze na www.hardquest.cz