Recenze NHL 17

Přidáno: 14. února 2017

Zakoupeno v nakupnigalerie.cz

Ověřený zákazník Playcentrum.cz

Přidáno: 28. října 2016

(Upraveno 28. října 2016)

Zakoupeno v Playcentrum.cz

• Je to neskutečné! Oficiální mezinárodní turnaj.

Je to nejlepší produkt ze série NHL od EA. Hra zabaví na opravdu dlouho.

Ověřený zákazník MALL.CZ

Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. října 2016

Zakoupeno v MALL.CZ

• Herní zážitek
  • Grafika
  • Dynamika hry
  • Málo přehledné menu
  • Někteří hráči nemají vůbec podobu svého reálného protějšku (jde i o takový základ jako je barva pleti - nejde o rasismus, ale nedostatek hry vůči realitě)
  • Některé góly jsou až směšně jednoduché, až nereálně vstřelené (obtížnost profesionál)

Již delší dobu jsem NHL nekupoval, říkal jsem si, že bych uvítal novou verzi (nic světoborného se však za tu dobu nezměnilo).
Nenašel jsem možnost zvolit si jako oblíbený tým jiný než z NHL (tedy vybrat si extraligový tým, za oblíbený považuji za nemožné).
Určitě doporučuji, kdo má však alespoň 2-3 roky starou verzi, tak bych to považoval za vyhozené peníze. Doporučil bych EA Sports, aby dávali těm co mají předešlý ročník nebo verzi nějakou slevu za věrnost.

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 17. září 2016

Zakoupeno v ALFA.cz

• Je to super
  • Blbne mi jen u EASHL, když dám bodyček, tak mi někdy nebere puk

Super

www.kuma.cz

Přidáno: 12. září 2016

NHL 17 - Recenze

Nové NHL 17 působí opět komplexnějším dojmem, než tomu bylo v předchozích dvou ročnících. Nabízí opět o něco více obsahu a celkově vypadá opět o chlup lépe. Na druhou stranu postrádá nějaký vyšší pokrok po stránce vizuálu a klame editorem stadionu. Pokud však hledáte dobrou hokejovou hru, pak tento ročník je za poslední dekádu rozhodně tím nejlepším, byť je stále co vylepšovat. To se dozvíme, ale nejspíše až příští rok, kdy NHL 18 bude přecházet na engine Frostbite, na kterém poběží letošní FIFA 17.

Celá recenze na www.kuma.cz