Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure od 2 226 Kč - Heureka.cz

Minecraft: Story Mode - The Complete Adventure

Popis produktu

Parametry produktu

Žánr
adventury

Parametry produktu

Žánr
adventury

Popis produktu

Expresní dodání - po přijetí peněz obdržíte kód, pomocí kterého si aktivujete hru přes svůj XBOX Live účet, který je potřebný. Hru si nainstalujete do XBox-u One přímo z internetu. DVD nosič není součástí objednávky, jelikož se jedná o digitální distribuci.

Pokyny k uplatnění kódu na konzoli Xbox ONE jsou k dispozici zde. 

Staňte se hrdinou ve velkém dobrodružství světa Minecraft.

Vydejte se na nebezpečnou pouť napříč světem Over World, do nekonečna a ještě dál.

Během EnderConu doufáte, že se setkáte bojovníkem Gabrielem, ale zjišťujete, že něco není v pořádku.

Rozpoutal se teror a vy se musíte vydat hledat rád kamene, pokud chcete zachránit svět před určitou zkázou.

S týmem přátel po Vašem boku a s krajem, který nutně potřebuje hrdiny, budou Vaše rozhodnutí-to co řeknete a uděláte-rozhodovat o celém příběhu, takže si Vaše volby pořádně promyslete!

Všech osm epizod ze série na jednom disku, úplně poprvé, všech pět epizod z první série a všechny tři epizody, které obsahoval Adventure Pass.

Disk obsahuje první epizodu a přístup k dalším čtyřem epizodám, které jsou k dispozici ke stažení ze služby Xbox Live !.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.