Recenze Injustice 2

První minuty s hrou INJUSTICE2

www.kuma.cz

Přidáno: 20. května 2017

Injustice 2 - Recenze

Injustice 2 je řádné pokračování nové značky, jenž se však rozhodla jít ještě o pořádný kus dál a přinesla řadu nových prvků. Krom skvělého vizuálu a naprosto plynulého chodu nabízí i výborně napsaný příběh, jenž potěší kdejakého fanouška komisků, tedy DC Comics. Já vlastně nemám nic, co bych hře mohl vytknout, snad jen to, že některé postavy tu chybí, ale zase je nahradili nové. Na druhou stranu chystá se několik balíčků postav, takže vlastně není moc co řešit, tedy krom toho, že si za ně musíte připlatit. Možná ze mě mluví fakt, že jsem fanda DC Comics a tohle universum mě opravdu zajímá, ale Injustice 2 je přesně tou bojovkou na níž jsem ta dlouhá léta mého života čekal.

Celá recenze na www.kuma.cz