Recenze Gears of War 4 (Ultimate Edition)

Ověřené recenze Gears of War 4 (Ultimate Edition)

Ověřený zákazník Herní svět

Cryptah

Cryptah

Přidáno: 9. prosince 2016

Gears of War 4 I XKO GURU I Xbox One - YouTube

Recenze na hru Gears Of War 4. Podíváme se na gameplay, grafiku a hratelnost. První minuty hraní ze hry a to včetně komentáře. Cryptah

Ověřený zákazník Herní svět

mordbiogest

Přidáno: 25. října 2016

Zakoupeno v Herní svět

• krásná grafika, skvělá hratelnost, geniální multiplayer. Horda 3.0 je maximální masakr a Versus režim v 60FPS je už jen třešničkou na dortu.
  • nepatrně kratší singleplayer, než u předchozích dílů, ovšem v kvalitě nezaostává!

doporučuji všem fanouškům GoW a nejen těm, je to díl, který se podle mě povedl na 1. Chválím Horde 3.0 a velké mnozství map, které se bude ještě dále rozšiřovat. Nové zbraně hlavně Buzzkill :)

www.playcentrum.cz

Přidáno: 24. října 2016

Gears Of War 4 - Recenze!

Gears of War 4 je hra, od které se čeká, že bude důstoným nástupcem serie. Za sebe mohu říct, že ta hra veškerá očekávání splnila, ba přímo předčila. Určitě si jí dám několikrát znovu a když k tomu přičtu i online, můžu směle říct, že s realitou budu mít kontakt až tak na jaře příštího roku. Až na nešťastnou první kapitolu, nemám co vytknout. Pokud máte v kapse peníze a nevíte za co je utratit, jsou gearse ty pravá volba. Navíc v balení momentálně najdete i předchozí díly z Xboxu 360 a můžete si užít ultimátní zážitek. Tak co říkáte? Dáme hordu?

Celá recenze na www.playcentrum.cz

www.kuma.cz

Přidáno: 6. října 2016

Gears of War 4 - Recenze

Gears of War 4 se může pyšnit svým názvem právem. Nový počin nejen že nedělá ostudu odkazu původní trilogie, ale přináší do série i pár svěžích prvků. Po technologické stránce hra došla největší evoluce a dosáhla téměř k dokonalosti. Audiovizuálem je titul jednoznačným skvostem v rodině Xbox. Hře není téměř co vytknout, krom mě nepříliš sedícího tower defence prvku ve třech kapitolách příběhové kampaně. Gearsy 4 však nekompromisně skvěle nakoply novou trilogii a už se nemohu dočkat pokračování. Nezbývá než pogratulovat The Coalition a čekat na Gears of War 5.

Celá recenze na www.kuma.cz

Far Cry 5