Recenze For Honor

expert

Cryptah

Přidáno: 6. března 2017

For Honor: First minutes Gameplay Xbox One XkoGuru - YouTube

Podívejte se na první minuty hry FOR HONOR v češtině.

www.kuma.cz

Přidáno: 17. února 2017

For Honor - Recenze

For Honor je titulem, který mě dokázal velmi mile překvapit. Byť jsem v něm neměl velká očekávání a vlastně můj zájem byl spíše okrajový. Tak s každým testem až do ostrého startu se má obliba k této hře zvyšovala. Nakonec jsem dostal plnohodnotný titul, jenž předčil všechna má očekávání, ba dokonce i všechny své prezentace na herních veletrzích. Hra disponuje skvělým režimem více hráčů, povedenou, byť krátkou, kampaní a vítečným audiovizuálním zpracováním. V tomto případě není moc co dodávat, tato hra se Ubisoftu povedla a rozhodně jim v tomto případě je vhodné smeknout poklonu, i přes nějaké ty nedostatky.

Celá recenze na www.kuma.cz

vecnykritik.cz

Přidáno: 11. února 2017

For Honor BETA recenze | VěčnýKritik.cz

Celkově má For Honor zajímavý nápad, grafika vypadá velmi dobře a soubojový systém sice není nic nového pod sluncem, ale je dobře provedený. Hra ovšem nabízí hrozně málo obsahu, a grafika se souboji to vážně nezachrání. Nevýhodou je také absence dedikovaných serverů, takže veškeré spojení funguje P2P - lagy nejsou příliš běžné, ale spíše načítání trvá velmi dlouho a dost často tyto spojení spadnou, takže v půlce hry vás to vyhodí do menu. Za mě určitě nekupovat, aspoň pokud tam bude tak málo obsahu a nebudou dedikované servery.

Celá recenze na vecnykritik.cz

www.kuma.cz

Přidáno: 30. ledna 2017

For Honor Beta - Dojmy

Celý beta test ve mě zanechal ve směs pozitivní dojmy, ale to jak hra dopadne se teprve ukáže. Rozhodně nabízí zajímavý herní koncept, který má být doplněn i plnohodnotným zážitkem pro jednoho hráče. Tudíž jsem na For Honor opravdu zvědaví a jeho vydání velmi netrpělivě očekávám. Ubisoft se navíc poučil ze svých chyb a momentální stav hry, ukázal, že hry mohou doznat i upgradů a nikoliv jen downgradů, jako tomu bylo u některých předchozích titulů Ubisoftu a hra tak vypadá lépe, než byla prezentována na veletrzích E3 v uplynulých dvou letech.

Celá recenze na www.kuma.cz

GTA 5