Recenze F1 2017

Ověřený zákazník Kuma.cz

Zorka

Přidáno: 10. ledna 2018

Zakoupeno v Kuma.cz

Vynikající hra. Synovi jsem ji kupovala na vánoce. Je z ní nadšený. Je to jako ve skutečnosti. Doporučuji.

www.ddworld.cz

Přidáno: 16. září 2017

F1 2017 – TEST výkonu na PC a RECENZE hry. Aneb zábavnější než reálná Formule 1! - DDWorld.cz

Také vás nudí Formule 1 v televizi? Tak si ji zkuste sami! Nová hra F1 2017 názorně ukazuje, v čem je problém současné Formule 1 .... je nudná a nepřehledná pro diváky, ale zábavná pro ty uvnitř ...kromě recenze samotné hry, jsme pro vás na DDWorld udělali i výkonový test, jak nám šlape na různých procesorech a grafických kartách. A hodně se povedla!

Celá recenze na www.ddworld.cz

www.gamebro.cz

Přidáno: 22. srpna 2017

F1 2017 - recenze - Gamebro.cz

F1 2017 mě po loňském navrácení série do ideální stopy opět příjemně překvapila. Codemasters jistě přišla vhod nová pravidla, která dobře implementovalo, a výsledkem je o poznání odlišný jízdní zážitek. Pozitivních změn s důrazem na motivaci hráče doznala také kariéra, stejně jako umělá inteligence a technologické aspekty. Tyhle závody byste si zkrátka neměli nechat ujít.

Celá recenze na www.gamebro.cz

Forza Motorsport 7