DOOM

Hektolitry krve a stovky ohavných nepřátel. Připravte se na brutální masakr, který zajistí zastavení mimozemské invaze v moderním zpracování legendární klasiky...
Skladem
Garantovaný nákup z Kupahrej.cz

Skladem • 1 varianta84 Kč92 % • 83 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 119 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 10 544 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč90 % • 3 241 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 6 065 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč99 % • 3 800 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 273 recenzíDalší informace

Po dlouhých letech se kultovní počítačová hra DOOM dočkala pokračování, které opět nabídne notnou nálož akce doprovázenou speciálními efekty a množstvím krve. K mimozemské invazi dojde zase na Marsu a záchrana celé planety je jen ve vašich rukou. K dispozici máte množství futuristických zbraní a pochopitelně i pro hru neodmyslitelnou motorovou pilu, která dobře poslouží při soubojích zblízka. Na nic tedy nečekejte a vyrazte na záchrannou misi, protože jste jediní, kdo může invazi odvrátit.

Na mimozemský útok čeká nepříjemný nepřítel

Jakožto zajatec mimozemšťanů se dostanete z nepřátelských spárů a pro nepřátele začíná skutečné peklo. Během hry budete nuceni prostřílet se stovkou nepřátel, kteří přichází snad z každého směru. S tímto úkolem vám však pomohou nejmodernější zbraně, které ve spojení se smrtícími bojovými chvaty zajistí pocit neporazitelnosti.

Žánr
akční
Doporučený věk

• , zakoupeno v Konzole a hry

Produkt dorazil rychle a ve skvělém stavu je to ta nejlepší akční hra. Doporučuji všem hráčům předchozích verzí.

• , zakoupeno v CZC.cz

kvalitni strilecka,Doom je Doom...

• , zakoupeno v Herní svět

Když jsem si v tomto obchodě kupoval Hru DOOM.
    Tak jsem čekal týden, než mi to česká pošta doručila.
    To co my přišlo jsem ani trochu nečekal.
    Balení nebylo kompletní a navíc obal té hry byl masivně poničen. DVD té hry bylo poškrábané a málem to nešlo ani spustit.
    Ale musím říct, že ta 300 Kč to stojí. Hru v takové kvalitě bych dal bezdomovci, a on by mi poděkoval, za ,,nádherný´´ dárek.
    Ale na druhou stranu musím říct že jsem o všem věděl:
    že to předaly poště atd..

Žánr
akční
Doporučený věk

Radost pohledět

Hra DOOM byla v roce 1993 první plnohodnotnou 3D hrou, která však na dnešní poměry nepodávala graficky uspokojivý výkon. To se ale rozhodně netýká herního pokračování, které má skvěle propracované detaily obrazu, pohyby postav i množství speciálních efektů, které sestávají především z obrovského počtu nejrůznějších výbuchů a explozí.
Radost pohledět

Nelítostný soubojový systém

Ať už použijete tradiční dvojici brokovnic, nebo jinou z nalezených střelných zbraní, nepřátelé se vždy budou těšit velkému úbytku zdraví. Jelikož se občas budete potýkat i s nedostatkem nábojů, určitě využijete možnost pokosit nepřátele motorovou pilou nebo pomocí chvatů vlastníma rukama.
Nelítostný soubojový systém

Není to jen o single-playeru

Hra nabídne mnohem více než jen samotný příběhový režim. Za zmínku rozhodně stojí editor map, který je dokonce tak detailní, že po krátkém tréninku dokážete vytvořit téměř plnohodnotnou úroveň. K dispozici je i hra více hráčů, která může být buď ve formě kooperativního režimu proti mimozemským nepřátelům, nebo vzájemných soubojů mezi hráči. Některé úrovně také můžete zkusit splnit v omezeném časovém kvantu, případně můžete některé mapy detailněji prozkoumávat a objevit třeba speciální místnosti připomínající svým zpracováním původní hru z roku 1993.
Není to jen o single-playeru

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek100 % • 329 recenzíDalší informace

Hra DOOM, která byla vytvořena vývojáři ze studia ID Software, jenž je označováno jako průkopník na poli žánru stříleček z první osoby, se vrací na Vaše monitory. Nový DOOM nabídne zábavu brutálních rozměrů. Těšte se na houževnaté démony, až neuvěřitelně destruktivní zbraně a rychlý a naprosto plynulý pohybový systém - to a ještě mnohem vice zajistí velmi intenzivní zážitek ze hry, ať už se rozhodnete vyhladit hordy démonů v kampani pro jednoho hráče, nebo raději zvolíte některý z mnoha módů pro více hráčů a postavíte se tak v boji proti svým přátelům. Rozšiřujte své herní dovednosti díky integrovanému hernímu editor DOOM SnapMap.

PŘIBĚH:

Rozlehlé výzkumné zařízení společnosti Union Aerospace Corporation vybudované na planetě Mars zažívá nápor zuřivých a mocných démonů. Jen jediný člověk stojí mezi nimi a naším světem. Vstup do role na vlastní pěst působícího mariňáka ze speciální jednotky DOOM a chop se svého jediného úkolu - pozabíjet všechny démony, kteří ohrožují lidstvo.

KLÍČOVÉ PRVKY:

Houževnatá kampaň
Jakmile se budeš snažit odrazit hordy běsnících démonů, nebudeš mít žádnou možnost úkrytu. Kombinujte svůj arzenál futuristických a ikonických zbraní, vylepšení, pokročilého pohybového a soubojového systému.

Návrat hry pro více hráčů tak, jak ji znáte
Postav se svým nepřátelům v tom pravém DOOM stylu, který je charakteristický souboji, co mají velmi rychlý spád. Na výběr budeš mít z klasických a zcela nových herních módů. Vyhlaď své protivníky za použití spojení tvých dovedností, mocných zbraní a unikátních schopností, které ti umožní hrát za démona.

Nekonečné možnosti
DOOM SnapMap - výkonný herní a úrovňový editor, který je snadný na použití, nabídne nekonečně mnoho herních zážitků, a to na každé platformě.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • Doom 2016 je rozhodně trefa do černého, která se id Software po nepříliš povedeném třetím díle určitě vyplatila. Návrat ...

Zobrazit celou recenzi na www.gamingprofessors.cz

• , zakoupeno v Konzole a hry

• , zakoupeno v CZC.cz

kvalitni strilecka,Doom je Doom...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Herní svět

Když jsem si v tomto obchodě kupoval Hru DOOM.
    Tak jsem čekal týden, než mi to česká pošta doručila.
    To co my přišlo jsem ani trochu nečekal.
    Ale na druhou stranu musím říct že jsem o všem věděl:
    že to předaly poště atd..

• skvělá hra

• Super strilecka...
  • , zakoupeno v Kuma.cz

• je dobře hratelná a baví mně
    • je návyková
  • , zakoupeno v Gamershouse.cz

Stará klasika v novém kabátě. Super grafika na Xbox one S.

• Recenze na hru DOOM. Podíváme se na gameplay, grafiku a hratelnost. První minuty hraní ze hry a to včetně komentáře. Cryptah

Zobrazit video recenzi

• Grafické zpracování
    • Délka kampaně
    • Arsenál zbraní
    • Návrat ke kořenům FPS
    • Množství démonů
    • Secrets
    • Možnost volby zabití - uthrnutí hlavy atp.
    • Občas hledání lokace či předmětu, čudlíku

Ačkoliv jsem nedokončil ještě singleplayer, hra je opravdu navýková. Je to ten pravý návrat ke kořenům old-schoolových FPS. Nevím, co mě na tom baví, ale baví - a to je hlavní! Je to jedna velká akce, kde se člověk nenudí a stále se něco děje.Grafika je moc hezká a hra běží v 1080p, 60fps. Nemám výhrady. Hurt Me Plenty je dostatečná obtížnost a tak akorát :-) Doporučuji ke koup.