Recenze Call of Duty: Black Ops 4

• prostě COD, pecka

www.alza.cz

Přidáno: 28. října 2018

Call of Duty: Black Ops 4 (RECENZE) | Alza.cz

Call of Duty je zpět. Po loňském návratu ke kořenům série a na bojiště druhé světové války se opět podíváme na moderní konflikty, kde se staneme členy elitních jednotek specializujících se na tajné operace. Stojí za to vydat se s Call of Duty: Black Ops 4 od studia Treyarch znovu do akce, nebo s klidným svědomím můžeme zůstat na základně? Dozvíte se v naší recenzi.

Celá recenze na www.alza.cz

www.gamebro.cz

Přidáno: 23. října 2018

Call of Duty: Black Ops 4 je nejlepším dílem série za poslední roky - recenze – Gamebro.cz

Popravdě jsem měl o Call of Duty: Black Ops 4 před vydáním určité pochybnosti. Zároveň jsem ani nepatřil mezi kdovíjaké milovníky Battle Royale her. Ale oč mě hra nechávala dosud chladným, o to více jsem si ji v průběhu recenzování užíval. Už si vlastně ani nepamatuji, kdy naposledy mě nějaký díl Call of Duty tak bavil. Všechny tři pilíře hry fungují velmi dobře, skvěle se doplňují a dohromady poskytují zábavní potenciál na stovky hodin. A víte co? Na singleplayerovou kampaň jsem si ani nevzpomněl.

Celá recenze na www.gamebro.cz