Recenze Battlefield 1

Ověřené recenze Battlefield 1

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Jana Sloupová

Přidáno: 6. května 2017

(Upraveno 6. května 2017)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• nízká cena

perfektní hra,dobrá grafika.Doporučuji

www.kuma.cz

Přidáno: 7. dubna 2017

Battlefield 1: They Shall Not Pass - Recenze

Celkově musím DLC They Shall not Pass hodnotit velmi pozitivně. Nové mapy, nové zbraně, zábavný mód, nové vozidlo s elitní jednotkou či skvěle udělaný Behemoth. To všechno mě baví a opravdu si francouzskou armádu užívám. Jediné, s čím se těžko smiřuji je politika placených DLC, kterou se EA či DICE vydaly. Ano, vytvoření nového obsahu stojí peníze a čas, ale když EA může vydávat bezplatné DLC pro sérii Titanfall a Ubisoft zase pro své Rainbow Six: Siege, proč by to samé nemohli udělat i u série Battlefield?

Celá recenze na www.kuma.cz

www.playcentrum.cz

Přidáno: 12. prosince 2016

Battlefield 1 - Recenze! : playcentrum.cz

Battlefield 1 se momentálně řadí mezi nejlepší FPS hry, které jsou aktuálně k dispozici. Kromě slušné příběhové stránky nabízí také kvalitní multiplayerový zážitek a překrásně zpracovanou vizuální stránku 1. Světové války. Nováčci i dlouholetí hráči budou dozajista nadšení a s chutí stráví v této hře mnoho hodin svého času.

Celá recenze na www.playcentrum.cz
Cryptah

expert

Cryptah

Přidáno: 9. prosince 2016

Battlefield 1 I XKO GURU I Xbox One - YouTube

Recenze na hru BATTLEFIELD 1. Podíváme se na gameplay, grafiku a hratelnost. První minuty hraní ze hry BATTLEFIELD 1 a to včetně komentáře. Cryptah

Ověřený zákazník ALFA.cz

Damián Sýkora

Přidáno: 30. října 2016

(Upraveno 30. října 2016)

Zakoupeno v ALFA.cz

• Prostě všechno !
  • Jedinou chybu to má... Ty magory co dávají headky z 28 kilometrů !

www.kuma.cz

Přidáno: 27. října 2016

Battlefield 1 - Recenze

Mám-li sumarizovat své dojmy z hraní hry Battlefield 1, tak podle mě se jedná o nejlepší díl, který jsem kdy hrál a to jsem fanoušek této série již od prvního dílu. Ano, hra má své drobné mouchy, které vás někdy dokážou pořádně naštvat, ale jinak je to neskutečná jízda. Zasazení do období první světové války hře neskutečně prospělo. Pokud hledáte ideální hru pro válčení a kooperaci s Vašimi kamarády, jde Vám o zábavu a nevadí Vám arkádový styl zabalený do popcornového zpracování války, tak Battlefield 1 je vaše jediná volba.

Celá recenze na www.kuma.cz

www.ddworld.cz

Přidáno: 26. října 2016

Battlefield 1 – TEST DX11 vs DX12 výkonu CPU i GPU a RECENZE hry. Skvělá optimalizace dobré hry! - DDWorld.cz

K recenzi samotné hry tu máme i TEST výkonu a zpracování hry .... verdikt? Párkrát vám spadne brada, několikrát zakroutíte hlavou a někdy i bouchnete do stolu ;)

Celá recenze na www.ddworld.cz

GTA 5