Ace Combat 7: Skies Unknown

Usednete do kokpitů nejmodernějších válečných letadel, které kdy byly vyvinuty. Hra Ace Combat 7: Skies Unknown přináší nejdivočejší letecké boje, fotorealistický vizuál,...
Garantovaný nákup z Originalky.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 10 527 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma99 % • 5 802 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 3 035 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta69 Kč106 recenzíDalší informace

• Skvělé polétání
    • Velice dobrá optimalizace i na základní konzoli Xbox One
    • Možnost vylepšovat stíhačky
    • Osobně mi chybí nějaký i jednoduchý generátor misí

Kampaň jsem již dohrál na střední obtížnost, mám ji rozehranou na nejjednodušší obtížnost, a pak si to dám zase na nejtěžší a pak i na Ace obtížnost :-) ... Z toho jasně vyplývá, že se mi to velice líbí - splnilo to přesně to, co jsem si přál - jednoduché létání nenáročné na ovládání, ale zároveň na Expert profil velice uvěřitelné chování letadla... Simulátory miluju, ale často mám chuť právě na takovou jednoduchou přímočarou akci... Co je mi akorát trošku líto, že tam není generátor misí, nebo dynamická verze kampaně... Sečteno podtrženo - skvělá hra a už letím si ji zaletět :-) ...

Žánr
simulátory
Doporučený věk
Podpora Xbox One X (4K)

Usednete do kokpitů nejmodernějších válečných letadel, které kdy byly vyvinuty.

Hra Ace Combat 7: Skies Unknown přináší nejdivočejší letecké boje, fotorealistický vizuál, intenzivní bojové akce, množství autentických i futuristických letadel připravených k letu a originální příběh.

Hra je postavena na Unreal Engine 4, omráčí vás realisticky vytvořenou oblohou i vysoce detailními městskými oblastmi.

Nová hra také poskytne prostor pro nejpůsobivější vzdušné souboje v 20 leté historii této série, které budou doplněny pohlcující hudbou.

Vzdušné esa, které se osvědčí v režimu kampaně, budou moci své schopnosti otestovat v multiplayer soubojích.

Project Aces pojímá tento díl série jako revoluci nebes, která nabízí zážitek tak podmanivý, že si budete připadat jako pilot skutečného letadla!

• Na váš letoun i rozhraní mají vliv počasí a prostředí, což přidává na pocitu extrémní realističnosti, kterou jste ještě v žádné letecké bojové hře nezažili. Hra Ace Combat 7: Skies Unknown nabídne fascinující arzenál ultramoderních super zbraní a vybavení.
  • Hlavní rysy XboxONE Ace Combat 7: Skies Unknown:
  • Dynamické počasí: staňte se svědky nenadálých změn počasí během letu a snažte se bojovat proti environmentálním podmínkám a získejte tak výhodu nad protivníky
  • Virtuální bitva: nechte se zcela pohltit vtahující hratelností misí navržených exkluzivně pro virtuální realitu PlayStation VR
  • Návrat do světa Strangereal: alternativní vesmír Ace Combat nabídne neotřelé prostředí a nové technologie
  • Počet hráčů: 1
  • Hra po síti (online multiplayer): ANO
  • Minimální konfigurace hry Ace Combat 7: Skies Unknown pro XboxONE:

(minimum system requirements) konzole Microsoft Xbox ONE, HDD 40GB, Controller Xone, pro hru po síti internetové připojení a placená služba XBOX LIVE GOLD

Doporučený věk: (Rating PEGI)

• Překlad nebo vyhledávaná slova  hry Ace Combat 7: Skies Unknown

• Skvělé polétání
    • Velice dobrá optimalizace i na základní konzoli Xbox One
    • Možnost vylepšovat stíhačky
    • Osobně mi chybí nějaký i jednoduchý generátor misí

• Ace Combat 7: Skies Unknown se rozhodně povedl. Vrátil sérii slávu, kterou měla a kdo ví, pokud v prodejích uspěje, moho...

Zobrazit celou recenzi na www.respawnpoint.cz